Skydivemania CZVše o parašutismu v ČR a okolí. Tandemové seskoky, kurzy, fotografie, videa, předpověď počasí, pokec se skydivery na chatu a spousta zajímavých věcí z oblasti adrenalinu.

Tandemové seskoky

Tandemové seskoky

 

English English version

Tandemový seskok

Pro úplné začátečníky, kteří ještě nikdy neskákali, nabízíme TANDEMOVÝ SESKOK. Je to nejrychlejší způsob jak zkusit volný pád z výšky 4000 metrů nad zemí.

Ocitnete se v rukách profesionálních tandempilotů.Výhodou takového seskoku je, že před seskokem absolvuješ asi 15-ti minutovou krátkou přípravu s instruktorem. Nemusíš vlastnit žádnou sportovní licenci a nemusíš být registrovaný v žádném klubu.Přistáni

Při samotném seskoku jsi připnutý k svému instruktorovi bezpečnostním postrojem. Výskok, volný pád, otevření padáku a bezpečné přistání je věcí instruktora. Skáče se na speciálním padáku pro dvě osoby. Délka volného pádu je přibližně 50 sekund. Rychlost volného pádu je asi 200km/hod. Instruktor otevírá padák asi 1500 metrů nad zemí. Pak následuje 6. až 8. minutový let na otevřeném padáku. Samozřejmě celý seskok je snímaný druhým parašutistou "kameramanem a fotografem ", který celý seskok zaznamenává na digitální videokameru. Každý absolvent takového seskoku dostává certifikát, videokazetu nebo DVD a případně fotky ze samotného Nakonec poznáte, že skydiving je lepší jak orgasmus...skoroseskoku. Na seskok potřebuješ pouze tenisky. Ostatní výstroj dostaneš před samotným seskokem.

Budete skákat s profesionálem, který svou licenci Tandem-Instruktora získal v USA, v kolébce parašutismu a u renomované firmy pro získání této licence Relative Workshop Inc.

Relative Workshop Inc.

Je to bezpečné?

- V prvé řadě budete skákat s profesionálem, který má na svém kontě několik tisíc seskoků.

- Každá souprava je vybaveda hlavním i záložním padákem. Záložní (rezervní) padák je identický s hlavním, to znamená, že je stejné velikosti a tvaru.

- V záložním padáku je nainstalován přístroj CYPRES, což je v postatě počítačový čip sCypres 2 pyropatronou. Pokud Tandem-Instruktor z nějaké vážné příčiny nebude schopen otevřít ani hlavní nebo záložní padák, tento přístroj Akustický výškoměr - Protracktak učiní za něj v dostatečné výšce.

- Tandem-Instruktor je dále vybaven klasickým i akustickým výškoměrem. Ty slouží Tandem-Instruktorovi ke správné orientaci a otevření padáku ve stanovené bezpečné výšce.

Pokud jste se již rozhodli zkusit toto adrenalinové dobrodružství a chcete si objednat tandemový seskok nebo potřebujete-li vědět více informací klikněte zde a informujte se na mé e-mailové adrese.

Zažijete neskutečný pocit volného pádu z výšky 4000 m. Budete létat jako ptáci a pochopíte proč zpívají, když létají. Nakonec uznáte, že skydiving je lepší než orgasmus.Klasický výškoměr - Barigo

Kolik to stojí?

  • Cena za seskok: 3500 CZK
  • Cena za videozáznam + fotografie: 1700 CZK

Dárkový poukaz.

Dárkový poukazDarujte tandemový seskok dárkovým poukazem, třeba k narozeninám nebo výročí. Poukaz Vám bude zaslán poštou. Seskok pak provedete v předem dohodnutém termínu. Potěšte své známé nebo blízké jedinečným zážitkem, plného adrenalinu a euforie. Tento jistě originální dárek objednávejte telefonicky na 777342986.Tandem

 

 

Kde si můžu skočit?

  • V Kunovicích

mapa Kunovice

příjezd na DZ v Kunovicích

Volejte: +420777342986

© 2004 - 2011 Petr Šváb / Člen Aeroklubu České republiky 00273 / Člen USPA No 204609; D-28316; Triple Diamond Wings 754; 36hrs. Freefall Badge 1294 / e-mail: augusto@seznam.cz / tel: +420777342986 

Home

Novinky

AFF

Tandem

ZVRW

Chat

Foto

Video

Počasí

Servis

Shop

Kontakt

zítra pozítří

TOPlist

 

 

VSTUP NA DROPZONE TOP SITES!