Skydivemania CZVše o parašutismu v ČR a okolí. Tandemové seskoky, kurzy, fotografie, videa, předpověď počasí, pokec se skydivery na chatu a spousta zajímavých věcí z oblasti adrenalinu.

Úvodní stránka

Úvodní stránka

 

English English version

Vítejte ve světě mezi nebem a zemí...

[picture 1]"Jen parašutisté vědí, proč ptáci zpívají". Toliko známé heslo všech skydiverů na celé této zeměkouli. I Vy však můžete poznat tento báječný pocit na vlastní kůži. Cesta není nikterak složitá. Pokud máte alespoň trochu kuráže a v kapse pár "drobných" navíc, není nic jednoduššího, než mě kontaktovat a domluvit se na termínu a způsobu provedení tohoto adrenalinového, leč bezpečného dobrodružství.

Úmyslně píši bezpečného, jelikož padáková technika doznala za poslední desetiletí značného pokroku a navíc se ocitnete v rukou fundovaných instruktorů či tandemových pilotů. Věřte nebo ne, ale skočit si dnes padákem je daleko bezpečnější, než usednou za volant svého "miláčka" a vyrazit na silnici.[picture 2]

Vím, o čem mluvím. Mám něco přes 5400 seskoků a rukama mi prošlo hodně přes sto žáků základního výcviku, či výcviku ZVRW. Já osobně jsem musel za celou svou kariéru použít záložní padák jen dvakrát a z toho ještě jednou při selhání nově testovaného padáku, který stejně skončil na smetišti dějin.

Tím nechci samozřejmě celou situaci zlehčovat. Parašutismus je každopádně sport se zvýšenou mírou rizika a takto je nutné k němu i přistupovat.

Rád Vám samozřejmě na všechny otázky odpovím. Zatím se v klidu pokochejte obrázky z mé skromné fotogalerie nebo krátké videotéky a pokud jste již dostali chuť byť alespoň na chvíli změnit svůj nudný život, neváhejte a vyberte si některý z nabízených programů.

© 2004 - 2012 Petr Šváb / Člen Aeroklubu České republiky 00273 / Člen USPA No 204609; D-28316; Triple Diamond Wings 754; 36hrs. Freefall Badge 1294 / e-mail: augusto@seznam.cz / tel: +420777342986 

Home

Novinky

AFF

Tandem

ZVRW

Chat

Foto

Video

Počasí

Servis

Shop

Kontakt

zítra pozítří

TOPlist

 

 

VSTUP NA DROPZONE TOP SITES!