Skydivemania CZVše o parašutismu v ČR a okolí. Tandemové seskoky, kurzy, fotografie, videa, předpověď počasí, pokec se skydivery na chatu a spousta zajímavých věcí z oblasti adrenalinu.

ZVRW ...základní výcvik RW

ZVRW ...základní výcvik RW

 

English English version

ZVRW ...základní výcvik RW

Nad zálivem de Roses.Máte chuť se naučit základům RW disciplín? Potřebujete si rozšířit kategorii na B, C nebo D? Pak máte jedinečnou možnost si v naší škole udělat základní výcvik v RW disciplínách.Přibližování a vzdalování.

Je to jedna ze schůdných možností jak se posunout ve svém skákání o další velký krok. Nejen, že si rozšíříte kategorii a stanete se tak více nezávislí, ale naučíte se základům bezpečného pohybu během Vašeho volného pádu, které jistě dále využijete při seskocích s kamarádem nebo skupinou ostatních skydiverů.

Mnozí z Vás ještě ani neokusili to kouzlo "setkání" ve vzduchu s jiným parašutistou. Máte třeba jen letmé zkušenosti nebo jste jen samouci. Přijďte třeba i Vy, kteří jste doposud skákali jen v malých aeroklubech z výšky 1200m MAX a díváte se na ostatní jak skáčou z výšky 4000m. Mezi nimi můžete být i VY!!! Stačí se jen rozhodnout.

Budete mít k dispozici kvalitního instruktora školy včetně videomana. Nebudete potřebovat žádnou velkou hotovost jako v ostatních školách. Můžete si prostě zvolit systém - "skáču pokud mám peníze". Další seskoky můžete uskutečnit třeba až další měsíc. Můžete kurz absolvovat hned nebo si ho rozvrhnout třeba na celou sezónu. Záleží prostě jen na Vaší chuti a finančních možnostech.Výskok ve dvojici.

Rovněž si můžete zapůjčit (za patřičný obnos) padák vybavený přístrojem CYPRES ostatní materiál. RW kombinézu je lepší mít vlastní. Pokud ani tu nemáte, stačí pro Vaše začátky jakákoliv "uplá".

Naučíte se základům přibližování a vzdalování. Dále pak ovládání těla tak, aby jste se byli schopni bez problému udržet ve stejné hladině s jiným parašutistou. Naučíte se správně opouštět letoun ve dvojici nebo vícečlenné formaci.

Výskok ve dvojici nad Empurií.Veškeré dotazy směřujte na naši školu zde. Rádi Vám odpovíme a budeme se Vám věnovat. Chceme Vám nabídnout kvalitní služby a chceme aby jste se k nám vždy rádi vraceli.Třeba jako už zkušení a větrem ošlehaní SKYDIVEŘI.

© 2004 - 2011 Petr Šváb / Člen Aeroklubu České republiky 00273 / Člen USPA No 204609; D-28316; Triple Diamond Wings 754; 36hrs. Freefall Badge 1294 / e-mail: augusto@seznam.cz / tel: +420777342986

Home

Novinky

AFF

Tandem

ZVRW

Chat

Foto

Video

Počasí

Servis

Shop

Kontakt

zítra pozítří

TOPlist

 

 

 

VSTUP NA DROPZONE TOP SITES!